"פשוט מושלם. כל הגורמים עודכנו בלחיצת כפתור.
חסכנו זמן יקר! אין מצב שנחזור אחורה!"

יומן עבודה חכם ונוח

שומר על התקדמות ואיכות בפרויקט
עם הטמעה קלה ותמיכה מעולה

פתח חשבון ניסיון ל-14 יום עכשיו!

מי אנחנו?

מחויבות למצוינות ומקצוענות

רואים זאת בדרך בה אנחנו עושים עסקים ובדרך בה אנחנו הופכים את העסק שלך לטוב יותר באמצעות שירותי תוכנה מותאמים אישית אשר יעזרו לך להשיג (ואף מעבר לכך) את היעדים העסקיים שלך.

מפיתוח אפליקציות, מערכות מידע ופיתוח תוכנה, מיקור חוץ אסטרטגי, שיפור טכנולוגי ועסקי לפרויקטים קיימים וייעוץ IT.

שירותי הייעוץ והמומחים שלנו אפקטיביים במגוון רחב של תעשיות ומאפשרים לנו להיות גאים ביכולת שלנו ליצור ערך עבור הלקוחות שלנו.

יש לנו רקורד מוכח של הצלחה. כאשר זה מגיע לאיפיון, עיצוב, פיתוח ואינטגרציה של מערכות מידע, מערכות אינטרנטיות, מערכות מובייל, ומערכות ארגוניות.

לקוחותינו המרוצים כוללים את סטארטאפים וחברות הייטק, חברות תקשורת, מסחריות ותעשייתיות, בנקאות ופיננסים, תחבורה ונדלן, תשתיות ורשויות ועוד.

הידע והמומחיות שלנו מאפשר לנו להתמודד בהצלחה עם פרויקטים גדולים ומורכבים ביותר.

בפרומתאוס, אנחנו נוקטים בגישה ישירה ופשוטה ל-IT, תוך חדשנות, מקצועיות ומחויבות למצוינות. בין אם בעבודה קשה עם חברות, ארגונים או יזמים, אנו רואים כל לקוח ולקוח כשותף לדרך.

מתוך ראייה זאת, אנחנו בוררים בקפידה את אנשינו, דואגים לפתח את היכולות המקצועיות והבינאישיות שלהם.

אנו רואים בכל אחד ואחת את התמצית המרגשת והאיכותית שמביאה לידי ביטוי את הערכים שלנו.

ואז, כששותפינו מצליחים… הצלחנו גם אנחנו!

המוצרים שלנו:

Keeper – מערכת יומן אתר לענף התשתיות והבנייה

Jolly – מערכת לניהול מערכת גיוס כח האדם

ProperTime – שעון נוכחות, ניהול משימות ומעקב רווחיות

Business and career concept

האסטרטגיה שלנו

עם ניסיון עשיר באינספור תחומים, פרויקטים ולקוחות, הגענו לכדי פיתוח שיטות עבודה, כלים וגישות אשר מאפשרים לנו לזהות באופן יוצא דופן את היעדים העסקיים של הלקוח, לכוונן את תכנון הפיתרון, כך שייתן להם מענה תוך שימוש מושכל בזמן והתקציב העומדים לרשותנו.
מרבית לקוחותינו, עובדים איתנו באופן רצוף במשך שנים, שלחו לקוחות נוספים, העמיקו את שיתוף הפעולה ושילבו אותנו כחלק בלתי נפרד מהפגישות האסטרטגיות, פגישות עם לקוחות, משקיעים ושותפים פוטנציאליים.
ההצלחה של לקוחותינו, דוחפת אותנו לאושר וסיפוק ומהווה היזון חוזר להשקעה האדירה שלנו בפיתוח פנים ארגוני מקצועי, אנושי ובלתי מתפשר.
לקוחותינו בעלי היכולת הטכנולוגית, שבחרו בנו, בכל פעם, הבחינו ביתרון העצום שנוצר כתוצאה מהיכולת שלנו להשתלב במאמץ נקודתי או ממושך ולהוות סמן ימני ליחסי אנוש, מקצועיות ושירות.
iso 27001 certified
logo member heb

פתח חשבון ניסיון ל-14 יום עכשיו!

ללא התחייבות!
ללא כרטיס
אשראי!

Arrow